Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×

if_photoif_put_inmenu
Albion
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 310-19-95 Показати
+38 (800) +38 (800) 75-42-54 Показати

Інфрачервоні сауни

 InfraBOX – сучасна інфрасауна, яка подарує незабутній відпочинок та оздоровлення

Через напружений ритм життя наше тіло піддається щоденним стресам. Щоб збільшити захисні властивості організму, потрібно періодично відновлювати та очищати його. Регулярне відвідування інфрачервоної сауни сприяє покращенню фізичного та емоційного стану, допомагає підтримувати хорошу фізичну форму, збільшує захисні властивості організму.

Принцип дії сауни InfraBOX базується на інфрачервоному або тепловому випромінюванні, яке забезпечують спеціальні карбонові та керамічні нагрівачі. Інфрасауна нагріває людське тіло, використовуючи інфрачервоні промені, які, на відміну від сонячних, не мають шкідливого УФ випромінювання.

При цьому повітря сильно не нагрівається , що не дає великого навантаження на серце. Інфрачервоні хвилі є природними, які виділяє будь-який теплий об’єкт, тому вони безпечні для здоров’я.


Завдяки сучасним нагрівачам, тепло розподіляється рівномірно по всій кабіні і не створює дискомфорту. Тим паче, контролювати температуру та установлювати її на оптимальному рівні можна за допомогою теплового сенсора.


Завдяки сучасному дизайну сауна ідеально впишеться в інтер'єр будинку та підкреслить його стиль. Всі моделі виготовлені з канадської натуральної деревини, яка володіє відмінними теплоізоляційними властивостями.

Міцність, твердість та довговічність роблять канадський хемлок найбільш підходящим матеріалом для виготовлення інфрачервоних саун. Це натуральне дерево сімейства «соснові» не має властивості нагріватися при високих температурах.

Канадський хемлок має приємний натуральний хвойний аромат, що має цілющі властивості. Ефірна олія, що виділяється при нагріванні деревини під впливом інфрачервоних променів, має антибактеріальну, антисептичну і потогінну дію, знімає втому. В медицині канадський хемлок використовують для лікування астми, бронхіту, ознобу, кашлю, грипу, різних інфекцій, м'язового і головного болю, утрудненого дихання, стресових станів.


Інфрасауна, завдяки компактним розмірам, може бути встановлена навіть у невеликому приміщенні (спальня, ванна кімната, домашній тренажерний зал, зимовий сад). Попередньо зібрані панелі та модульна система дозволяє легко зібрати кабіну сауни всього за годину, а розігрівання її до необхідної температури відбувається за 15 хвилин. Для роботи InfraBOX достатньо звичайної розетки 220 В, а ще – немає необхідності в особливій вентиляції.


Для нагріву кабіни використовуються три типи нагрівачів: керамічний нагрівач, світло-керамічний нагрівач RedLight та карбоновий нагрівач.


Для дезінфекції та очищення повітря в інфрачервоній сауні використовується іонізатор. Завдяки іонізатору повітря збагачується зарядженими іонами, робить його чистим і свіжим. Іонізатор знищує шкідливі мікроорганізми і не має негативного впливу на організм людини.

Деякі моделі інфрасаун мають функцію хромотерапії. Світло терапія дозволяє відчути розслаблюючий ефект світла та кольору. За допомогою панелі управління можна підібрати інтенсивність та колір освітлення відповідно до настрою. Кожен колір впливає на емоційний стан людини: бадьорить чи заспокоює.


Якщо ж ви хочете зробити відпочинок ще більш приємним та корисним для здоров'я, додайте кілька крапель ароматизованого масла і насолоджуйтеся ароматерапією.


В деяких моделях можна насолоджуватися улюбленою музикою завдяки радіо/MP3 програвачу, інші ж мають зручні тримачі для напоїв та рушників, а окремі моделі обладнані ще й анатомічними лавками чи ергономічними спинками для більшого комфорту.  

Схожі розділи