Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×

if_photoif_put_inmenu
Albion
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 310-19-95 Показати
+38 (800) +38 (800) 75-42-54 Показати

Скажіть "НІ" вірусам!

23 березня 2020

В світлі останніх подій в світі та Україні зокрема, обізнаність населення про коронавірус COVID-19 є різною. Ми лише починаємо його вивчати. Щоразу з’являється нова інформація. Багато є фейків, багато паніки, багато незнання чи домислів. 

Профілактичних мір, все ж, слід дотримуватися. 

Щоб уберегти себе від зараження, потрібно знати декілька важливих речей:

-Уникайте перебування в багатолюдних місцях;

-Не нехтуйте гігієною: часте миття рук впродовж 20-30 сек., дезінфікування рук антисептичними спреями та гелями на основі спирту, дезінфекція моб.телефонів, клавіатури, дверних ручок, столів, окулярів, сумок, тощо;

-Часте пиття води-рідин в кількості, як мінімум 2-2,5л в день для дорослої людини. Вода - не ліки, але вона корисна для здоров’я та ефективна при всіх вірусах;

-Уникайте безпосереднього контакту з людьми (потиски рук), тримайте дистанцію з співрозмовниками не менше 1,5м. Поважайте особистий простір.

-Під час чхання чи кашлю прикривайте рот і ніс серветкою (одразу ж її викидайте) або внутрішнім згином ліктя, мийте після цього руки;

-Прийшовши додому з вулиці, залишайте верхній одяг в коридорі. Переодягайтесь одразу ж після ретельного миття рук в домашній одяг;

-Часто робіть вологе прибирання приміщень;Залишайтесь вдома при поганому самопочутті;

-Не торкайтеся руками своїх очей, носа та рота;

-Не вживайте сирі продукти, особливо м’ясо, м’ясні субпродукти та яйця;

-Продукти, які не піддаватимуться термічній обробці або миттю, купляйте в поліетиленовій упаковці (хліб, булочки, печиво, тощо);

-Медичну маску слід надягати кольоровою стороною назовні так, щоб вона щільно прилягала до обличчя, змінювати її потрібно кожні 4 год.

-Зміцнюйте імунітет! Добре харчуйтесь, приймайте вітамінні комплекси, включіть в раціон більше фруктів та овочів;

-Відомо, що вірус COVID-19 не є термостійким, він гине при високих температурах (більше 56 град. на протязі 15хв). А так як , до прикладу, гаряча ванна чи дров’яна сауна багатьом протипоказані (високий тиск , серцево-судинні захворювання, післяопераційні періоди), радимо Інфрачервону сауну. 


Якими перевагами володіє інфрасауна? 


-Широкий віковий діапазон використання: рекомендована дітям від 3х років, а також особам похилого віку. На відміну від температури в звичайній сауні (від 80°С), природній ефект очищення за рахунок потовиділення в інфрасауні досягається вже при 40-60°С.

-Зміцнює імунну систему (підвищення температури організму під час сеансу в інфрачервоній сауні допомагає боротися з бактеріями та вірусами).

-Знижує кров’яний тиск, рекомендована людям із серцево-судинними захворюваннями. Інфрачервоні промені проникають глибоко в шкіру (до 4см) і нагрівають тіло зсередини, таким чином, кровоносні судини розширюються, стимулюється кровообіг, лімфо дренаж.

-Підтримка функції нирок (отруйні, токсичні речовини ефективно виводяться через шкіру з потом під час сеансу в інфрачервоній сауні).

-ІЧ сауна ефективна для суглобів та м’язів, адже знімає біль.

-Сеанс в інфрачервоній сауні заспокійливо впливає на головні болі, знижує перенапруження м’язевих тканин та болі в суглобах, лікує артрити, проблеми зі спиною, розтягнення сухожиль.

-ІЧ сауна – екологічна, завдяки використанню натуральних матеріалів. Для виготовлення інфрачервоних саун використовується натуральна деревина Канадського хемлоку. Дерево з сімейства соснових має цілющі властивості і відрізняється приємним хвойним ароматом, витримує високу температуру і не нагрівається. При нагріванні кабіни диревина починає виділяти натуральний аромат хвої, що має потогінний, антибактеріальний ефект.


Міцного Вам усім здоров’я!