Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×

if_photoif_put_inmenu
Albion
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 310-19-95 Показати
+38 (800) +38 (800) 75-42-54 Показати

Як почистити басейн і які аксесуари використовуються для цього?

09 серпня 2019

ЯК ОЧИСТИТИ БАСЕЙН ВІД ЗАБРУДНЕНЬ МЕХАНІЧНИМ СПОСОБОМ?

Очищення басейну від забруднень, які потрапляють в нього з навколишнього середовища, - питання, що часто хвилює власників приватних «пулів». Чистота води є основним показником її безпеки для відпочиваючих, а також забезпечує приємний відпочинок у власному басейні.

Існує величезна кількість способів очистити воду в басейні. До них можна віднести механічну очистку, дезінфекцію води за допомогою хімії та навіть безхлорну очистку. Ідеальної чистоти домогтися можливо, звичайно ж, поєднуючи всі ці методи, але сьогодні ми почнемо з основ - з очищення води плавальних басейнів механічним способом.

Під час експлуатації басейну в його чашу потрапляє різне сміття. Це може бути опале листя, комахи, пісок або грунт, дренаж, волосся або шерсть тварин, пил...

Видалити як дрібні, так і більші за розмірами забруднення можна за допомогою ручних пристосувань або спеціальної техніки.

Ручне очищення басейну за допомогою сачків та щіток

Позбутися від забруднень на поверхні водної гладі або на стінках і дні чаші допоможе ручний комплект аксесуарів для очищення басейну. Найпростішим способом очистити воду є набір Green Line, який складається з 6 предметів.

У набір Green Line входить вакуумний механічний пилосос для очищення дна та стінок чаші, допоміжна щітка розміром 50см, глибинний сачок (сітка), трьохсекційна телескопічна штанга з регульованою довжиною 1,8 - 3,6 м, термометр для вимірювання температури води, практичний тримач для зберігання речей. Закріпивши тримач на стіні, ви уникнете зайвих клопотів, адже все необхідне приладдя буде зберігатися в одному місці, акуратно і компактно.

Очищення басейну від мулу, нальоту, піску або інших забруднень більш ефективне, якщо використовувати призначене для цього обладнання. Ним є ручні та роботизовані водні пилососи.

очистка бассейна от загрязнений  с помощью сачков и щеток
очистка бассейна от загрязнений механическим способом

Очищення чаші басейну ручним водним пилососом

Ручним пилососом керує рука людини, звідки й назва аксесуару. Використовуючи цей вид обладнання, вам буде потрібно метр за метром власноруч обробляти поверхню чаші басейну.

Всмоктування сміття відбувається за рахунок водної тяги та циркуляції. Ручні пилососипрацюють за рахунок змінних акумуляторних батарей, батарей, що заряджаються, або шляхом підключення до системи фільтрації.

За допомогою висувної штанги пристрій легко переміщати. Спеціальні насадки дозволяють очищати важкодоступні місця, такі як кути. Всі забруднення, що скупчилися у резервуарі, видаляються без особливих труднощів, шляхом промивання.

Автоматизовані роботи-пилососи для очищення води в басейні

Найбільш сучасним та функціональним рішенням стане використання робота-пилососа. Автоматизація роботи дозволить виконувати дії по очищенню дна і стінок басейну без присутності людини або з її мінімальною участю, що економить час та сили.

Вибравши автоматизований водний пилосос, можна зробити процес прибирання басейну максимально легким. Щоб провести повноцінну очистку дна, стінок та поверхні води від забруднень, слід лише встановити необхідні параметри і занурити робот-пилосос в басейн. Далі він працює в автоматичному режимі.

Продуктивність пилососів-роботів дуже висока, адже аксесуар не лише виконує якісну очистку та фільтрацію води, видаляє скупчення бруду на стінках і дні чаші, але й збирає сміття у важкодоступних місцях, незважаючи на можливі перешкоди у вигляді нерівностей дна або складних конфігурацій чаші.

Автоматичні роботи-пилососи Zodiac представлені широким асортиментом моделей, кожна з яких має свої параметри і переваги. Обирати ту чи іншу модель варто з огляду на свої потреби.

очистка бассейна от загрязнений механическим способом