Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×

if_photoif_put_inmenu
Albion
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 310-19-95 Показати
+38 (800) +38 (800) 75-42-54 Показати

Басейн для Вашого будинку

29 листопада 2012

З кожним днем ​​все частіше і частіше ми зустрічаємося з тим, що багато людей бажають придбати басейн для свого особистого користування. І це правильно,  адже басейн - відмінний спосіб не тільки приємно провести час, але і підтримати і покращити стан здоров'я. Басейн підійде для користування  всієї родини, в тому числі дітей. Ви зможете спокійно полежати, коли Ваші близькі плавають у басейні, не турбуючись про їх безпеку.

Басейн можна вибрати залежно від необхідних розмірів і форми. Для присадибної ділянки Ви можете вибрати басейн стандартної (овал,  прямокутник, коло) або нетипової форми.Бассейн прямокутної форми найбільше підійде для спортивного плавання, в той час як коло або  овал - більше для розваг.

Басейн виготовляють з різних видів матеріалу: скловолокно, бетон, поліпропілен та т.д.Наіболее практичний басейн на сьогодні - басейн  з поліпропілену або скловолокна.

Поліпропіленовий басейн легко встановлюється і служить тривалий час завдяки особливостям матеріалу. Басейн, виготовлений зі скловолокна,  також добре служить, головне встановити такий басейн в грунт.

Сьогодні дуже популярний басейн з переливом. Такий басейн відрізняється тим, що бруд відразу змивається з поверхні води за допомогою спеціальних  лотків, що досить зручно. При цьому Ви значно економите засоби по догляду за водою.

Басейн можна встановлювати як в приміщенні, так і на відкритому просторі. Басейн, який буде в домі, потрібно вносити в проект при початку будівництва  садиби.

Для того щоб зберегти воду чистою, басейн у дворі бажано накрити павільйоном або іншим видом покриття. Таким чином, Ваш басейн  прослужить набагато довше і Вам буде приємніше в ньому купатися.

Вибір басейнів величезний, тому гарненько подумайте, з якою метою Ви купуєте басейн. Вибір за Вами.